fbpx
באר שבע
053-4878005
eliav3162@gmail.com‏

פרעושים בחורף

שירותי הדברה בדרום | בבאר שבע | באופקים | באשקלון | בשדרות | בנתיבות

פרעושים בחורף ועוד איך !!!
לא רק בקיץ

חשבתם שפרעושים זה רק בקיץ.. ובכן..
נכון יש “שמועה” כזו שאומרת שפרעושים זה רק קיץ… אבל פרעושים באמת אוהבים כל מיני סביבות:
הם אוהבים את החצר, את בעלי החיים, הריחות שלהם, הפרווה, אוהבים את החוץ, את הדשא וכרי רעייה שונים נוספים, הם אוהבים את הבית, דירות, דירות סגורות ואטומות, מרתפים, מאוד אוהבים חדרי ארונות ואוהבים את המיטות שלנו.. אבל במיוחד אותנו.. אה.. כן.. ולנשוך..

איך הוא מתנהג
הפרעוש אינו עוקץ, הןא נושך, וביחס לגופו יש לו יחס לסת גוף המייצרת את מסת הנשיכה מן החזקות בעולם.
הנשיכות שלו אינן מסוכנות, אך לעיתים הן יכולות לייצר אלרגיה או תגובת יתר, ובוודאי שגרוד קשה לאורך ימים שיכול גם להתפתח למיני פצע.
יש כאלה הרגישים ובעלי סוג דם וריח שמושך פרעושים באופן מיוחד, ובני תמותה אלה יסבלו מעקיצות קשות ולא נעימות בכלל.
הם אמנם נמצאים סביבנו כל הזמן, אך בדומה לתופעת הנמלים בחורף הפרעוש מתעורר לחיים כמו משוגע עם בוא החורף, ממש בסוף תקופת המעבר.
פרט לטמפרטורה חמה, חמה מאוד, וכמה שיותר חם יותר טוב, הפרעוש אוהב לחות.
בחצר הוא מתעורר מיד אחרי הגשם או הטפטוף הראשון והוא שמח במיוחד אם אחרי הגשם עוד יהיו כמה ימים חמים של עונת מעבר.. חום גבוה רטיבות ואידוי זהו כר נפלא ואהוב עליו. גם בפנים הבית הפרעוש יעדיף שילוב של חום ואוויר טחוב, לחות, בחדרים, במזרנים, הוא אוהב ארונות חמים ו”חנוקים”, מתים על חדרי ארונות, את המרתפים הם אוהבים גם בגלל החום אבל בעיקר בגין עומקו של המרתף באדמה המייצרת זליגת לחות דרך הקירות, בקירות עצמם, ובאוויר המרתף, גם דירות הפרטר” למי שמכיר הן “קליינטיות טובות”, אלה הדירות הבנויות חצי עומק באדמה, קיימות בעיקר בבנייה ישנה, בניינים ישנים.
הפרעוש אינו שכן טוב ולא קל להיפטר ממנו, לעיתים נדרש סיבוב ריסוס נוסף מראש, ומדביר פרעושים בבאר שבע מקצועי ומנוסה המתמחה בהדברת פרעושים בבאר שבע יספק אחריות ויצהיר מראש שאם סימני פרעושים נוספים יעלו, הרי שהוא יגיע על חשבונו לסיבוב נוסף. בכפוף לנסיבות.

לא תמיד שמירה ניקיון או בעלי חיים הם הסיבה..
הפרעושים לא עוזבים אותנו עם חלוף הקיץ, ממש לא. הפרעושים נמצאים, חיים, ונושכים כל עונות השנה, ובוודאי אם הנכם בעלים של בעלי חיים מכל סוג, אפילו אוגרים ודומיהם. הפרעושים מתים על כלבים וחתולים, ולכן יש חשיבות גדולה על שמירה על סביבת בעל החיים נקייה והגיינית ולהקפיד לרסס את סביבת בעל החיים כמו בעל החיים עצמו בתכשירים איכותיים ומומלצים.

למרות כל אלה הוא לפתע מגיע
הדירה שלכם נקייה ללא רבב, החצר מטופלת בהקפדת בעקביות ויסודיות, מעולם לא ראיתם פרעוש בסביבתכם וגם לא האמנתם שיש סיבה… “כמו הכינים”, הוא פתאום, מגיע, מגיח, נוכח, משומקום, ואתם חיים לפתע בחברת פרעושים.
טראומה לבעלת הבית אחראית הניקיון של המשפחה, הילדים, שלפתע החלו להתגרד וסימני עקיצה אומללים על רגליהם ואזורים אחרים בגוף.. לא נורא, זה יכול לקרות לכל אחד, לא תמיד באשמתכם ובכל מקרה יש מי שיטפל בעניין במהירות, ביעילות, גם ללא חומרים מסכנים ויספק לכם אחריות של מדביר פרעושים מוסמך ובעל רישיון הדברה בבאר שבע.

יש מישהו שיסלק אותו מחייכם
אליאב הדברה, חברת ההדברה שלכם בבאר שבע בניהולו של אליאב אלול מדביר בבאר שבע מוסמך, מנהל חברת הדברה בבאר שבע, מומחה להדברת פרעושים, הדברת חרקים והדברת מזיקים שונים וגם מסוכנים

התקשרו עכשיו והזמינו מדביר באר שבעי מקצועי,
המספק שירות אקסקלוסיבי לעיר באר שבע בלבד,
זמינות ומהירות תגובה גבוהות ביותר להדברה בבאר שבע העיר

 

חייגו והזמינו מדביר בבאר שבע –  053-4878005

 

scroll top